Plan pracy drużyny na 2015/2016

Z uwagi na to, że zbliża się nowy rok harcerski koniecznym jest złożenie w Komendzie Hufca planu pracy drużyny na rok 2015/2016. Doskonale  wiecie jak łatwo i konsekwentnie jest realizować cele przy pomocy planu pracy. W ostatnich miesiącach powstało kilka nowych drużyn (m.in. wyodrębnionych z Siódemki) tym bardziej istnieje potrzeba zmotywowania was do sporządzenia zadań. Wiem też, że jeszcze jest czas wakacji ale jeśli już teraz zaczniecie o tym myśleć to do 15 września 2015r. oddacie gotowe plany pracy. W przypadku jakichkolwiek pytań, możecie zwracać się po pomoc do pomysłodawcy warsztatów z pisania planów pracy druha Adama Nowakowskiego lub bezpośrednio do mnie. Chciałbym by wszyscy potraktowali to na serio, ponieważ w przypadku nie oddania planu pracy drużyna zostaną wyciągnięte  konsekwencje  takie jak m.in. zawieszenie zbiórek drużyny.