Turniej – czas start!

Rusza nowa strona Turnieju Zastępów i Gromad ZHP! Chcesz wiedzieć o co chodzi? Zapoznaj się z poniższą prezentacją: http://turniej.zhp.pl/informacje/prezentacja/

Niedawno uruchomiliśmy możliwość dodawania wizytówek zastępów. Aby to zrobić, należy:

  1. Zarejestrować się na stronie.
    Dostęp do profilu zastępu będzie możliwy jedynie z jednego adresu email – jednego profilu użytkownika. Zastanówcie się więc, czy będzie to adres mailowy Waszego zastępowego? A może osoby specjalnie wyznaczonej do obsługi strony turnieju?
  2. Wejść w panel edycji profilu i uzupełnić dane swojego zastępu.
  3. Możliwość dodawania zdjęcia do profilu zastępu zostanie włączona dopiero po weryfikacji antyspamowej Twojego konta – zazwyczaj następuje to nie później, niż w przeciągu 24 godzin od założenia konta.

Zarejestrowane i zatwierdzone profile zastępów już niedługo będą widoczne na specjalnej podstronie – zestawieniu wszystkich zastępów biorących udział w turnieju.

Już 1 października rozpocznie się pierwsza, pilotażowa edycja Turnieju, w której mogą wziąć udział tylko Zastępy Zastępowych (jeśli zastanawiacie się czy spełniacie powyższe kryterium zapraszamy do lektury regulaminu lub obejrzenia prezentacji). Od roku 2015/2016 Turniej Zastępów i Gromad będzie już dostępnych dla wszystkich odbiorców, dobrze jest więc przetrzeć szlaki.