Dzień: 7 grudnia 2011

Nowa stronka!

Witam wszystkich serdecznie! Waszym oczom ukazuje się całkowicie nowa stronka Hufca ZHP Grójec. Znajdziecie na niej nie tylko informacje dotyczące bieżących wydarzeń ale także niezbędne informacje o spotkaniach Komisji Stopni Instruktorskich i o drużynach, które działają w naszym hufcu – jednym słowem wszystko co niezbędne pokazane w miły i przyjemny sposób.

Betlejemskie Światło Pokoju

Osoby, które chciałyby pojechać do Wa-wy na Uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju ok. 15.XII wieczorem proszone są o kontakt ze swoimi drużynowymi. Koszt wyjazdu wynajętym autokarem wynosi 10zł od osoby. Nie zwlekaj! I Ty możesz zostać opiekunem światła roznosząc je wśród znajomych, rodziny i firm!

Rozgrywki piłkarskie

Najbliższe terminy rozgrywek w halową piłkę nożną na hali „Spartacus” to: 18 grudnia i 8 stycznia w godzinach 10:00-12:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych by nie tylko stawili się na miejscu w te niedzielne poranki ale także do zapoznali się z regulaminami rozgrywek, które można pobrać TUTAJ.