Harcerski Integracyjny Bal Karnawałowy

          W dniu 29.01.2016 r. odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy połączony z biwakiem nocnym drużyn harcerskich 20 DH NS Łaziki z Grójca oraz 53 DH NS z Łbisk. Tym razem gościliśmy w Zespole Szkół Specjalnych w Łbiskach. Ideą balu była szeroko rozumiana integracja. Liczyła się dobra zabawa wszystkich harcerzy w przyjaznej i wspaniałej atmosferze. Na balu pojawiły się koty, tygrysy, Kleopatry, piraci, księżniczki oraz postacie z ulubionych bajek. Wszyscy uczestnicy balu doskonale się bawili, co najlepiej widać na załączonych zdjęciach. Gospodarze przygotowali całą gamę gier i konkursów, w których harcerze brali udział. W przerwie balu na dzieci czekał stół pełen słodkich niespodzianek. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się także seans filmowy przygotowany na sali gimnastycznej. Nazajutrz po pysznym śniadaniu przygotowanym przez gospodarzy, ugoszczeni i bardzo zadowoleni wróciliśmy do Grójca. Szczególne podziękowania należą się druhnie Marysi i druhnie Dorocie z 53 DH NS z Łbisk.

Drużynowa  11 DH NS „Łaziki”

Justyna Kępka
DSC05114 DSC05120 DSC05144 DSC05159