Polubić Finanse

CZAS NA ZGŁOSZENIE MIJA ZA DWA DNI!!

Chcesz wyszkolić swoich instruktorów  z zakresu pozyskiwania i gospodarowania finansami, realizacji lokalnych projektów? Dać im możliwość szkolenia, rozwoju, unikatowego warsztatu, udziału w wizycie studyjnej na Islandii? Chcesz by Twój zespół otrzymał 1000 zł na realizację autorskiego projektu?

Już dzisiaj namów instruktora lub wędrownika do udziału w programie „Polubić finanse”! Do projektu zapraszamy osoby w wieku 16-25 lat, które stworzą 5-osobowe zespoły.

To naprawdę ostatnia szansa na skorzystanie z programu. W woj. Mazowieckim pozostało jeszcze miejsce tylko dla 6 zespołów, decyduje kolejność zgłoszeń. Czas na zgłoszenie mija 10.09.2015 r. Projekt trwa od września do stycznia, w tym czasie uczestnicy i uczestniczki będą mogli uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach z zakresu ekonomii, matematyki, księgowości, pozyskiwania środków, planowania i budżetowania i wielu innych, a także proponować własne tematy szkoleń, które jako organizatorzy będziemy starali się realizować specjalnie dla nich. Każdy zespół otrzyma również 1000 zł na realizację swojego autorskiego projektu, który będzie można realizować wraz z drużyną, kręgiem, czy inną jednostką. Zaplanowana jest również wizyta studyjna, organizowana wraz z partnerem z Islandii.

Zgłoszenia można dokonać przez formularz na stronie: http://polubicfinanse.zhp.pl/grupy/rekrutacja/

W załączniku przesyłam ulotkę oraz notatkę do wstawienia na stronę internetową lub fan page. Uprzejmie proszę o pilne rozesłanie informacji, oraz o wstawieniu załączonej notatki na stronę hufca.

phm. Weronika Chrapońska

tutorka województwa mazowieckiego
w programie Polubić finanse
tel. 884-999-604
www.polubicfinanse.zhp.pl