Wesprzyj nas!

Do wszystkich Przyjaciół i Sympatyków Harcerstwa

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe w postaci darowizny Hufca ZHP Grójec na zakup używanego samochodu który pomoże nam w naszych licznych działaniach.

Nasza Jednostka zrzesza aktualnie 304 harcerzy i zuchów z powiatu Grójeckiego, bierzemy udział w różnych formach wolontariatu. Każdego roku ‘’gramy” razem z WOŚP , bierzemy udział w akcji ,,Szlachetna paczka”, oraz w lokalnym programie ,,Adoptuj dziadka’’.

Mamy satysfakcję, że w czasach , gdy dzieci preferują pasywne spędzanie czasu wolnego przy komputerze, potrafimy namówić na harcerskie przygody tak liczne grono dzieci i młodzieży. Staramy się jak najlepiej wypełniać misję ZHP, która zakłada wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań poprzez całoroczną pracę w formach zbiórek, biwaków, rajdów pieszych oraz letnich obozów.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, nasze działania finansujemy ze składek członkowskich oraz darowizn od osób fizycznych i prawnych. Mamy bardzo ograniczone fundusze, udało nam się zebrać kwotę 5000 zł. Niestety nie jesteśmy w stanie zrealizować w całości tej nieprzewidzianej inwestycji.

Samochód jest nam niezbędny do codziennego funkcjonowania Naszego Hufca. Podejmujemy wiele działań które są skierowane do młodzieży z naszego rejonu organizujemy wiele biwaków, rajdów pieszych, rowerowych.

Z przekazanych przez Państwa środków pieniężnych sfinansowana będzie zakup używanego dziewięcioosobowego samochodu typu BUS do kwoty 18000 złotych.

Samochód, który mamy obecnie  Ford Transit z 1997 roku, jest niesprawny. Przewidywany  koszt naprawy przewyższa jego aktualną wartość.

Uprzejmie zwracamy się z prośbą o pomoc do Was, każda nawet najmniejsza wpłata pomoże w szybkiej realizacji naszego celu.

Darowiznę na rzecz Hufca ZHP Grójec można wpłacać na konto:

Bank Spółdzielczy w Grójcu

32 9128 0002 2001 0014 7877 0001

Tytułem: „Darowizna na cele statutowe dla Hufca ZHP Grójec ”

Wszystkie darowizny przekazane organizacji pożytku publicznego można odliczyć od dochodu. Z góry dziękujemy za wasze wsparcie i pomoc!

Czuwaj!
Komenda Hufca ZHP Grójec

Tel. 608 648 530 Tel. 603 414 989