Obóz Brno „Czechy 2018”

DODATKOWA-KARTA-KWALIFIKACYJNA-NIEPEŁNOLETNIEGO-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU-2018-Czechy-Brno.doc

Karta-kwalifikacyjna-uczestnika-wypoczynku_

Termin: 8-21 lipca 2018 r.

Miejsce: czeska stanica Kaprálův mlýn położona 20 km od Brna

Koszt: 1250 zł

Zgłoszenia: Każdy uczestnik obozu musi znaleźć się w ewidencji członków ZHP. By to zrobić, należy opłacić składkę członkowską w wysokości 108 zł za cały najbliższy rok. Opłacona składka wraz z podpisanym oświadczeniem (dostępne poniżej), dostarczonym drużynowemu do końca lutego (zarówno składka jak i oświadczenie), jest traktowana jako zgłoszenie na obóz.

Wymagamy także, by każdy uczestnik do czasu obozu miał wyrobioną kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz dowód osobisty lub paszport.

Wpłaty: Całą kwotę wpisowego za obóz proszę jednorazowo wpłacać na konto Hufca (dane do przelewu pod spodem) do 1 maja 2018 r. Jeśli zapłacenie pełnej kwoty stanowi dla kogoś z Państwa problem, bądź wie, że będzie mógł to zrobić dopiero w maju – prosimy o kontakt, znajdziemy wtedy wspólne wyjście.

Informacje ogólne:  Do stanicy dotrzemy wynajętym autokarem.  Stołówka ma w ofercie dietę wegetariańską i bezglutenową. W programie, poza zajęciami przygotowanymi przez naszą kadrę, będzie kilka wędrówek po urokliwych, okolicznych terenach.

Dane do przelewu: Tytuł: „Brno – imię, nazwisko dziecka”.
Konto bankowe: Komenda Hufca ZHP w Grójcu
BS w Grójcu rachunek: 32 9128 0002 2001 0014 7877 0001

Komendant Obozu: Wojciech Kowalczyk

Zgłoszenia

a tak było w Grójcu w 2014 r.

Podsumowanie XXIII DChM Grójec 2014

Film :  1/. Koncert WBH
             2/. Taniec harcerski
              3/. Materiał GOK Grójec